هفته نامه پیام روز سراب

دبیر حزب اعتماد ملی در آذربایجان شرقی اعلام کرد: حجت الاسلام مهدی کروبی داوطلب انتخابات ریاست جمهوری اواخر ماه جاری به این استان سفر می کند.

دکتر اسلامی افزود: طبق هماهنگی‌های به عمل آمده تاریخ دقیق سفر ایشان به تبریز از سوی دفتر مرکزی در تهران به زودی اعلام می‌شود اما این سفر طی روزهای 25 تا 28 اردیبهست ماه انجام خواهد شد.

رییس ستاد انتخاباتی کروبی در آذربایجان شرقی، با اشاره به اینکه هنوز ستاد تبلیغاتی کروبی در آذربایجان شرقی به طور رسمی فعالیت خود را آغاز نکرده است، اظهارداشت: هرچند کلیه مقدمات کاری ستاد مرکزی در استان صورت گرفته است اما فعالیت رسمی آن طی هفته جاری آغاز می‌شود.

اسلامی با اشاره به اینکه کروبی از موقعیت خوبی در آذربایجان شرقی برخوردار است، افزود: با وجود اینکه هنوز زمان دقیق سفر وی به تبریز اعلام عمومی نشده است، اما از بیش از 7 دانشگاه استان دعوت نامه‌های مختلفی برای سخنرانی دریافت کرده‌ایم که این نشان دهنده جایگاه این داوطلب در بین دانشجویان است.

به گفته وی، به غیر از دانشگاه ها، اقشار مختلف مردم در قالب بازاریان، اصناف، خانوده های شهدا و ایثارگران و ورزشکاران نیز برنامه‌های متعددی برای سفر کروبی به تبریز متقاضی شده‌اند.

+ نوشته شده در  دوشنبه هفتم اردیبهشت ۱۳۸۸ساعت 19:23  توسط   |